Tag: шминка

Неонска шминка

Неонскиот тренд го зеде својот замав и во модата и во светот на убавината, па…

Селебрити „бјути“ тајни

Најпознатата старлета Ким Кардашијан ви ги открива нејзините тајни за совршено негуван изглед. Прескокнете го…