Вежбаш, а не слабееш и не топиш масти?! Каде грешиш?!

Ви треба нешто кое ќе ви помогне во топењето на масните наслаги, ќе го забрза исфрлувањето на токсини од телото преку поинтензивно потење, а притоа ќе ви обезбеди енергија за вашата физичка активност која ја практикувате… имаме природен производ без кој вашето тело би немало енергија.

Спортистите и аматерските вежбачи веќе се запознаени со Nature Essential –  L- Carnitine

Доколку брзо и лесно додавате телесна тежина, брзо се заморувате, мускулно сте слаби, а при најмала физичка активност мускулите ви атрофираат и чувствувате умор, а и слабо се потите при физичка активност потребно ви е Nature Essential –  L- Carnitine.

СВРТИ ГО ТРКАЛОТО НА СРЕЌА И ОСВОЈ ПОПУСТ ДО 40% ПОПУСТ ВО АЛФАЛАБ, СЕ ШТО ТРЕБА ДА НАПРАВИТЕ Е ДА ПОЧЕКАТЕ 30 СЕКУНДИ ЗА ДА ВИ СЕ ПОЈАВИ ТРКАЛОТО ЗА ПОПУСТ.

ЗА ДА ЗАПОЧНЕТЕ КЛИКНЕТЕ ОВДЕ

Не ги занемарувајте сигналите кои ви ги испраќа вашето тело! Соработувајте со вашето тело!

Мастите започнуваат да се топат со Nature Essential –  L- Carnitine

Nature Essential –  L- Carnitine му помага на телото да започне да ги топи и согорува натрупаните масни резерви. Во комбинација со избалансирана храна и физичка активност дефинитивно успехот ќе биде повеќе од очекуван и ќе добиете изглед кој од секогаш сте го посакувале.

Пробај уште денес!

Нарачај Nature Essential  /  L – Carnitine онлајн: https://alfalab.mk/proizvodi/nature-essential-l-karnitin/

Продажни места:
Еурофарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети… во дрогериите на ДМ-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки.

Нарачки на телефон: (02) 3218-821
Секој работен ден од 8:30 до 15:30 часот
(Достава до домашна адреса со брза пошта)