Совршени стомачни, подигнати гради и цврт задник за само 30 дена со вежбите на Џулијан (ВИДЕО)

Ви ги препорачуваме вежбите на една од најбараните американски фитнес тренери, Џулијан Мајклс.

Со помош на различните методи за слабеење, употребувајќи фитнес вежби, јога, пилатес и кикбокс, Џулијан е на самиот врв на најбараните лични тренери.

Позната е по агресивниот начин на работа, кој пак бара повеќе труд но затоа резултатот е загарантиран.

Ви препорачуваме да започнете со вежбите од следново видео, таа ќе ве води, а вие следете ја.  Околностите се на ваша страна, зашто можете да вежбате дома, пред екранот. Наоружете се само со добра волја и – напред!