Релакс масажа на грб со етерично масло од чоколадо или портокал

Козметичкото студио „Шмизличка“ Ве поканува на релакс масажа со чоколадно масло, или масло од портокал која ќе го опушти вашето тело и ќе го ослободи од стресот кој секојдневието го создава кај секој еден од нас.

Дополнително мирисот на чоколадо и портокалот кое не случајно е одбрано, ќе делува смирувачки и релаксирачки врз нервите и самата кожа а воедно самиот мирис масажата ќе ја направи уште „послатка“.

Од „Шмизличка“ после еден час релаксација ќе излезете насмеани и опуштени како никогаш досега.

Закажете навреме: Салонот за убавина „Шмизличка“ е сместен во Комплексот Порта Влае (Општина Карпош – Скопје)
Закажете термин: 078 210 527