Како да издржиш повеќе со твојата партнерка (за мажи)

Секогаш е време за љубов! Овие моменти дома поминете ги со својата партнерка бидејќи овојпат го имате целото време на светот. Заборавете на телефонот, заборавете на проблемите на работа и секојдневните грижи и уживајте во љубовта со вашата партнерка секој можен момент.

Но, не е секогаш така едноставно како што е напишано. Секојдневниот стрес заморот, физичката неактивност и нездравиот начин на исхрана буквално го уништуваат половото здравје и сексуалната енергија кај мажите.

Тој проблем делува директно на вашата врска, на вашиот живот и психичка состојба, но нема простор за очајување, не сте нив прв и последен.

Современите додатоци во исхрана – суплементи се „скроени“ да ве следат вас. вашето темпо на живот и вашите потреби.

Ви препорачуваме Dr Viton M-JET потентна формула исклучително моќна за машката сила, енергија и активност. Природен додаток кој ja подобрува машката сексуална виталност, го зголемува сексуалното либидо продолжувајќи го времето на моќ, ерекција и енергија.

Dr Viton M-JET е природна формула комплетно безбедна по вашето здравје. Нејзиниот ефект не е моментален, туку со редовно користење вие добивате трајно подобрување на вашето полово здравје и перформанс.

M-JET е синергетска мешавина која содржи екстракти од билки, витамини, минерали и аминокиселини и се користи за:

  • Подобрување на сексуалните перформанси
  • Оптимизација на машката лична благосостојба
  • Помага при проблеми со импотенција кај мажи
  • Ја подобрува издржливоста и сексуалната енергија
  • Го подобрува квалитетот на спермата и ја зголемува плодноста

М-јет се користи за подобрување на сексуалната функција

Овој природен додаток се користи за лекување на сексуални дисфункции, како што се импотенција и ниско либидо.  Притоа може да ги зголеми нивоата на хормони, како што се тетростеронот и дехидроепиандростерон. Врз основа на овие резултати, овој додаток го користат личности кои имаат проблеми од ваков тип и се обидуваат да ги зголемат нивоата на хормоните и да ги подобрат своите сексуални функции.

Пробај уште денес!

Dr.Viton – M-jet можете да го набавите во аптеките на Еурофарм, Зегин, Галениум, Виола, Бети и сите подобро снабдени аптеки и во дрогериите на dm и COSMO

или онлајн: https://alfalab.mk/proizvodi/dr-viton-m-jet/

или на телефонскиот број (02) 3218-821
(Секој работен ден од 8:30 до 15:30 часот)
Достава до вашата домашна адреса.