Набилдај се! Брзо и лесно со овој додаток во исхрана

Овојпат ти препорачуваме сите вежби активно и секојдневно да ги правиш во твојот дом. Сите делови од домот може да ги претвориш во фитнес место за твој третинг. Од склекови па до кревање тежина.

Доколку имаш кардио справа во твојот дом одлична би била за загревање, а потоа избери ги местата во домот кои ќе бидат соодветни за да можеш да ги обавиш сите вежби кои ги правиш во теретана. Неколку големи енциклопедии или шишиња со вода или други предмети може да послужат како одлична замена за тегови.

Но, не се само вежбите важни. Важна е и исхраната и додатоците кои ги земаш за телото да биде стимулирано да изгради мускулна маса.

Секако вештачките додатоци никогаш не се добар избор и треба да ги заборавиш бидејќи може штетно да делуваат на твоето здравје. Природата создала доволно, само треба да се направи вистинскиот избор.

И професионалните спортисти и билдери веќе се свртеа кон природата и бираат природни додатоци во својата исхрана – суплементи за здраво градење на мускулна
маса

Бодибилдерите и професионалните спортисти активно го фаворизираат трибулусот и зборуваат за неговите квалитети. Причината што трибулусот е популарен кај бодибилдерите е што помага при зголемување на мускулната маса поради високите нивоа на слободен тестостерон.

Што повеќе тестостерон циркулира низ организмот толку е поголем потенцијалот за градење на мускулите. Тестостеронот не само што асистира во растот на мускулите туку и во опоравокот на оштетените мускули и ја зајакнува мускулната анаболна состојба.

Dr.Viton Tribulus е природен нехормонален препарат и е доста популарен поради фактот дека е исклучително ефективен во зголемувањето на природниот тестостерон во организмот.

Неговиот квалитет е веќе докажан, а неговата благотворност кон здравјето и изгледот треба самиот да ја искусиш.

Висококвалитетниот додаток во исхраната Dr.Viton – Tribulus доаѓа во пакување од 30 таблети и истиот можеш да го набавиш многу лесно!

Пробај уште денес!

Dr.Viton – Tribulus можеш да го набавиш и во аптекитe на: Еурофарм, Виола, Галениум, Бети, во сите други подобро снабдени аптеки, како и во ДМ-дрогериите и Cosmo – Тинекс!

Нарачај го веднаш онлајн на: https://alfalab.mk/proizvodi/dr-viton-tribulus/ или на телефонскиот број: 02 3218 821 (Секој работен ден од 8:30 до 16:30 часот )

Dr.Viton – Tribulus  ќе ти го доставиме на твојата домашна адреса со брза пошта!