Кој не би носел вакво здолниште?

Таа знае како да се облече, а нејзиниот последен настап не увери дека Џенифер Лопез знае како на најдобар начин да ги врати ретро моделите во денешно време

Зелено, тесно здолниште, чевли во две бои, морнарско сина јакна во иста боја ги импресионираше модните критичари. Кога не е на сцената, пејачката дава одлични модни совети.

За да изгледа атрактивно и привлечно, не треба да бидете провокативни, доволно е да изберете елеганција.

jennifer-lopez-aol-build-speaker-series-new-york-january-2015