На ТВОЈОТ авион не му треба керозин, пробај го ова и полетај!

Увери се во својата моќ!

Се будиш наутро, уште не си се протегнал, а се чувствуваш како птица со скршени крилја…наплив на емоции, желба да бидеш нечиј херој, а уште сабајлечки си изморен…

Како ќе го продолжиш денот, ќе можеш ли да го издржиш тренингот во блискиот фитнес центар и дали вежбањето ќе го даде својот резултат?

Нема уште многу време, летото се ближи, а тебе очајно ти треба таа моќна машка фигура и чувство на победа…

Нема место за очај, нема време за предавање!

Природата се погрижила за сѐ, а нејзината моќ ние ја спакувавме во Dr. Viton M-Jet!

Dr. Viton M-Jet е висококвалитетен додаток во исхраната, специјално формулиран за да ти овозможи максимална стамина, сила и издржливост!

Dr. Viton M-Jet е моќна комбинација на егзотични билки, витамини и минерали кои му се потребни на секој маж!

Dr. Viton M-Jet содржи оптимално количество на Дамијана, Гуарана Мака, Гингсенг, Трибулус, Л-карнитин, Л-аргинин, цинк, селен, витамин Б1 и други состојки кои поволно делуваат врз машкото здравје.

Мака е извор на енергија, ја потпомага физичката и ментална активност, придонесува за одржување на оптимална стамина, либидо и виталност!

Гуарана го засилува имунитетот, го поттиснува чувството на глад и изнемоштеност.

Еурикома гo зголемува нивото на тестостерон, ги зајакнува атлетските перформанси, помага за зголемување на мускулната маса и намалување на телесните масти!

Гингсенгот ја помага координацијата, концентрацијата и издржливоста.   Трибулус делува како афродизијак и ја потпомага сексуалната желба и перформанс, а го покачува и нивото на тестостерон.

Селенот е антиоксиданс,  важен е и за нормална сперматогенеза и функција на имуниот систем.  Цинкот е важен за нормално ниво на тестостерон, плодност, репродукција, заштита на клетките од оксидативен стрес и создавање на нормална ДНК.  Витаминот Б1 е важен за создавање на енергија, за нормална психолошка , но и срцева функција!

Dr. Viton M-Jet на природен начин го зголемува нивото на тестостеронот и ќе ти овозможи максимално чувство на самодоверба, енергија и задоволство!  И да, гарантирано ќе ти помогне да ја изградиш саканата машка фигура уште пред да почне летото!

Dr. Viton M-Jet гарантирано обезбедува:

  • повисоко ниво на тестостерон
  • подобра концентрација и координација
  • зголемена физичка енергија и издржливост
  • поголема коскена и мускулна маса,
  • нормална плодност и репродуктивна функција,
  • нормален енергетски метаболизам,
  • нормална срцева функција,
  • посилен имун систем.

Со Dr. Viton M-Jet ќе се почувствуваш моќно и самоуверено!

На твојот авион не му треба керозин, му треба само Dr. Viton M-Jet!

Пробај го веднаш и увери се во својата моќ!

Dr. Viton M-Jet  можеш да го набавиш  во аптекитe на:  Зегин, Виола, Галениум, Бети, во сите други подобро снабдени аптеки, како и во ДМ-дрогериите и Cosmo – Тинекс!

Нарачај го веднаш онлајн на: https://alfalab.mk/proizvodi/p-dr-viton/mjet или на телефонскиот број: 02 3218 821 (Секој работен ден од 8:30 до 16:30 часот )

Dr. Viton M-Jet ќе ти го доставиме на твојата домашна адреса со брза пошта!