Коктел од камилица и лимон кој ги топи масните наслаги на стомакот & бедрата

Ви преставуваме еден моќен коктел кој ќе Ви ги намали килограмите, а особено ќе ги намали наталожените масни наслаги на критичните регии околку стомакот и бедрата.

Камилица и лимон за слабеење

Навечер треба да земете една помала тегла и ставете во неа една полна лажица цвет од камилица и две парчиња лимон. Ова прелијте го со половина чаша зовриена вода. Теглата веднаш затворете ја и ставете ја во волнен шал. Наутро процедете ја течноста и пијте во мали голтки, пред јадење во шест мали порции.

СВРТИ ГО ТРКАЛОТО НА СРЕЌА И ОСВОЈ ПОПУСТ ДО 40% ПОПУСТ ВО АЛФАЛАБ, СЕ ШТО ТРЕБА ДА НАПРАВИТЕ Е ДА ПОЧЕКАТЕ 30 СЕКУНДИ ЗА ДА ВИ СЕ ПОЈАВИ ТРКАЛОТО ЗА ПОПУСТ.

ЗА ДА ЗАПОЧНЕТЕ КЛИКНЕТЕ ОВДЕ