Чувствувате непријатна подуеност и имате нередовна столица, а болните хемороиди се долго време нерешлив проблем?!

Начинот на исхрана и физичката активност не ви се омилена тема и тешко ви оди во промената на животните навики, но може да направите една мала промена која ќе даде големи резултати.

Секое утро започнете го со Спирулината, а кога ноќта ќе се спушти земете повторно од најздрвата алга на светот.

Spirulina San Sebastian е природно решение кои ќе ги подобри фукциите на дигестивниот систем од почетокот како правилно варење на храната па се до нејзино исфрлување и редовно празнење без болки во стомакот и без „напнување“ што е една од главните причина за честата појава на хемороиди кои можат да бидат многу болни и дополнително да го отежнат процесот на правилно празнење на организмот.

СВРТИ ГО ТРКАЛОТО НА СРЕЌА И ОСВОЈ ПОПУСТ ДО 40% ПОПУСТ ВО АЛФАЛАБ, СЕ ШТО ТРЕБА ДА НАПРАВИТЕ Е ДА ПОЧЕКАТЕ 30 СЕКУНДИ ЗА ДА ВИ СЕ ПОЈАВИ ТРКАЛОТО ЗА ПОПУСТ.

ЗА ДА ЗАПОЧНЕТЕ КЛИКНЕТЕ ОВДЕ

Спирулината е 95% сварлива бидејќи има меки ѕидови. Луѓето што користат спирулина може веднаш да приметат подобрување при варењето и празнењето на цревата.

Пробај уште денес! 
Нарачај Spirulina San Sebastian онлајн: https://alfalab.mk/proizvodi/san-sebastian-spirulina/
Продажни места:
Еурофарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети… во дрогериите на ДМ-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки.
Нарачки на телефон: (02) 3218-821
Секој работен ден од 8:30 до 15:30 часот
(Достава до домашна адреса со брза пошта)