За правилен раст и развој на вашето дете одберете милениче

Младата мајка Џесика Шајба на својот блог „мамас гон сити“ редовно објавува интересни лајфстајл фотографии, но оваа фотосесија е исклучителна.djesika 12

Џесика е блогерка од 2009 година, а на својот блог пишува за патувања, стил, за различни животни ситуации, мајчинството и останати интересни теми. Но светот слушна за неа деновиве, кога ги објави фотографиите од своите деца кои станаа набргу хит на Интернет.

djesika 11

djesika 10Најголемото внимание секако го доби нејзиниот најмал син Боу кој заедно со кученцето Тео станаа главна Инстаграм атракција.

djesika 9djesika 8djesika 7Џесика на оваа популарна социјална мрежи има над 299 382 пријатели кои секојдневно ги развеселува со преслатките фотографии, а токму и благодарение на таквите фотографии добила неколку одлични деловни понуди кои со задоволство ги прифатила.

djesika 6

djesika 5djesika 4djesika 3djesika 2

djesika 1