Со Dr. Viton M-Jet без оглед на годините, и ти повторно ќе почувствуваш моќно и самоуверено!

Ако твојот сон е да бидеш алфа маж, да имаш тело како Аполон, максимална стамина, сила и издржливост, тогаш  Dr. Viton M-Jet е токму за тебе!

Dr. Viton M-Jet е висококвалитетен додаток во исхраната моќна комбинација на егзотични билки, витамини и минерали кои му се потребни на секој маж!

Dr. Viton M-Jet делува така што на природен начин успева да го зголеми нивото на тестостеронот и ќе ти овозможи максимално чувство на самодоверба, енергија и задоволство!

Dr. Viton M-Jet гарантирано обезбедува:

  • повисоко ниво на тестостерон
  • подобра концентрација и координација
  • зголемена физичка енергија и издржливост
  • поголема коскена и мускулна маса,
  • нормална плодност и репродуктивна функција,
  • нормален енергетски метаболизам,
  • нормална срцева функција,
  • посилен имун систем.

Dr. Viton M-Jet содржи оптимално количество на Дамијана, Гуарана Мака, Гингсенг, Трибулус, Л-карнитин, Л-аргинин, цинк, селен, витамин Б1 и други состојки кои поволно делуваат врз машкото здравје.

Мака е извор на енергија, ја потпомага физичката и ментална активност, придонесува за одржување на оптимална стамина, либидо и виталност!

Гуарана го засилува имунитетот, го поттиснува чувството на глад и изнемоштеност.

Еурикома гo зголемува нивото на тестостерон, ги зајакнува атлетските перформанси, помага за зголемување на мускулната маса и намалување на телесните масти!

Гингсенгот ја помага координацијата, концентрацијата и издржливоста.   Трибулус делува како афродизијак и ја потпомага сексуалната желба и перформанс, а го покачува и нивото на тестостерон.

Селенот е антиоксиданс, важен е и за нормална сперматогенеза и функција на имуниот систем.

Цинкот е важен за нормално ниво на тестостерон, плодност, репродукција, заштита на клетките од оксидативен стрес и создавање на нормална ДНК.

Витаминот Б1 е важен за создавање на енергија, за нормална психолошка , но и срцева функција!

Со Dr. Viton M-Jet без оглед на годините и ти можеш повторно да се почувствуваш моќно и самоуверено, нема што да чекаш пробај го уште сега!

Со Dr. Viton M-Jet ќе се почувствуваш моќно и самоуверено!

Dr. Viton M-Jet можете да го набавите во аптеките на: Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети … во дрогериите на ДМ-дрогерии и Cosmo – Тинекс и во сите подобро снабдени аптеки.

Dr. Viton M-Jet можете да го можете да го нарачате онлајн
https://alfalab.mk/proizvodi/dr-viton-m-jet/

?Или на телефонскиот број: 02 3218 821
⏰Секој работен ден од 8:30 до 16:30 часот
*(??Достава до домашна адреса со брза пошта)