Сакаш заводлив бронзен тен преку ноќ? Разбуди се со бронзeн тен!

БРОНЗАН БИО КАПКИ за само-потемнување за заводлив бронзен тен без изложување на сонце!

Со Бронзан био капките твојата кожа ќе биде совршено рамномерно потемнета, блескава и заводлива!

Со Бронзан био капките можеш да избереш колку длабок тен сакаш да имаш – колку повеќе капки толку потемна кожа.

Капките совршено се комбинираат со твојата постоечка крема или лосион за тело.

КАПКИТЕ содржат 98.9% природни состојки од кои 72% се органски и се збогатени со подмладувачки фито-комплекс со органски екстракти од калинка, асаи, хлорела, гоџи и зелен чај, кои ќе ја подмладат, освежат и ќе и дадат сјај на твојата кожа.

Капки за самопотемнување од Dr. Viton – кој магично ќе го трансформираат твојот хидратантен крем, серум или лосион во твоја персонализирана само-потемнувачка формула… само-потемнувачка формула која преку ноќ ќе ја трансформира твојата безживотната бледа кожа во неодоливо блескава и потемнета како “сега да си се вратила од Карибите”!

Само 2 – 4 капки, додадени во твојот хидратантен крем, серум или лосион, ќе му дадат топла и  изедначена нијанса на твојот тен, и перфектно природен резултат… само за 3 до 4 часа.

Sweet dreams, sleep tight and wake up glowing!

 

Пробај уште денес!
Направете брза онлајн нарачка – https://alfalab.mk/proizvodi/dr-viton-bio-bronzan/

Bio Bronzan може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети… во дрогериите на Cosmo – Tinex, dm – дрогерии сите подобро снабдени аптеки.

Или на телефонскиот број: 02 3218 821
Секој работен ден од 8:30 до 16:30 часот
(Достава до домашна адреса со брза пошта)