BIO BRONZAN капки за заводлив тен и без да отидеш на плажа!

Ако си загрижена како ова лето да добиеш беспрекорен златно – бронзен тен, ако не можеш да отидеш на море, немој да се грижиш, BIO BRONZAN капките ќе ти го пружат тоа задоволство и во удобноста на твојот дом.

BIO BRONZAN капките се природни органски капки за само-потемнување, за прекрасен златно-бронзен тен без изложување на сонце.

Овие уникатни капки се збогатени со најквалитетни растителни екстракти кои истовремено ја негуваат и обновуваат кожата.

Со редовна употреба на  BIO BRONZAN капките твојата кожа секогаш ќе биде совршено потемнета, здрава и со младешки изглед.

BIO BRONZAN капките капките претставуваат концентрат за само-потемнување и подмладување на кожата, и можат да се употребуваат надворешно, за лице и за тело.  Се што треба да направиш е само да додадеш неколку капки во твојот омилен крем, серум или лосион, и тој ќе се претвори во твоја персонализирана само-потемнувачка формула.

Интензитетот на тенот ќе можеш да го прилагодиш многу лесно, и тоа само преку бројот на додадените капки – многу е едноставно, повеќе капки значат потемен тен!

BIO BRONZAN капките капките содржат и патентиран подмладувачки фито-комплекс со органски екстракти од калинка, асаи, хлорела, гоџи, монк пепер фрут и зелен чај, кој успешно ја ревитализира и освежува кожата.

BIO BRONZAN капките ќе ти обезбедат:

  • Прекрасен златно-бронзен тен без изложување на сонце
  • Рамномерен тен без линии, флеки и мозолчиња
  • Кожата потемнува за 3-4 часа, одлични за употреба преку ноќ
  • Освежување и ревитализирање на кожата 
  • Соодветни за сите типови на кожа
  • Без сулфати и парабени

Важна напомена:  Пред и при изложување на сонце неопходно е секогаш да нанесете крем со соодветна УВ заштита!

Нема што да рзмислуваш, ако сакаш да имаш беспрекорен и совршен златно-бронзен тен со или без напуштање на домот, пробај ги BIO BRONZAN капките уште сега!

Пробај уште денес!
Направете брза онлајн нарачка – https://alfalab.mk/proizvodi/dr-viton-bio-bronzan/

Bio Bronzan може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети… во дрогериите на Cosmo – Tinex, dm – дрогерии сите подобро снабдени аптеки.

Или на телефонскиот број: 02 3218 821
Секој работен ден од 8:30 до 16:30 часот
(Достава до домашна адреса со брза пошта)